Překlady do češtiny

Překlady do češtinyPřeklady do češtiny jsou nepoptávanější službou naší překladatelské agentury. Překlady do češtiny nabízíme v kombinaci se všemi ostatními jazyky. Nejčastěji překládáme z češtiny do angličtiny nebo němčiny a naopak.

Hlavní předností naší agentury je rychlost zpracování poptávky a následného překladu nebo korektury. Poskytujeme expresní překlady i korektury do češtiny bez jakýchkoliv příplatků!

Chci objednat překlad češtiny

Překlady do češtiny - naše hlavní výhody

Pro překlady do češtiny, ale i na ostatní překlady nabízíme několik výhod narozdíl od jiných překladatelských agentur:

 • překlady do češtiny dodáváme v expresních termínech
 • překlady do češtiny online nebo poštou
 • nejnižší a nejvýhodnější ceny
 • a mnoho dalšího

Soudní překlady do češtiny

Soudní překlady do češtiny poskytujeme v kombinacích s anglickým, německým, ruským, ukrajinským a francouzským jazykem. Soudní překlady s kulatým razítkem udělují vysoce kvalifikovaní překladatelé pověření soudem k udělování soudních překladů.

Korektury češtiny

Mimo výhodných překladů do češtiny nabízíme i výhodné ceny pro korektury češtiny a další výhody:

 • expresní dodání korektury
 • korektury češtiny rodilým mluvčím
 • výhodné ceny pro stálé zákazníky

 

V češtině dělá chyby každý. My ale tlumočíme jedna báseň

Čeština má více výjimek než pravidel a naučit se česky je pro cizince velmi těžká záležitost. Jedna věc je motivace – proč se vlastně učit český jazyk, když se používá pouze v tak malé zemi a nikde jinde na světě a další věc je struktura jazyka. První překážkou je skloňování, pak rody, pak zájmena a příslovce a korunu tomu všemu nasazují háčky a čárky, což činí češtinu ojedinělou. Avšak komplikovanou. Ale ti odvážní, co se vším prokousali a hovoří česky alespoň na základní úrovni, rozhodně objevili kouzlo malé zemičky uprostřed Evropy. Země, kde je bezpečno, vše funguje, všichni vše mají, když ne, tak si poradí, pivo je zde nejlevnější a nejlepší na světě, ale co naplat, Češi si vždy budou naříkat a stěžovat. Když je hezky, je zkrátka moc hezky a mělo by pršet, když prší, mělo by svítit slunce. Neustále pokukují někam jinam, více oceňují věci zahraniční než ty vlastní. Češi vynikají ve všech sportech, na které nemají podmínky, takže jsou mistři světa v lyžování, jachtinku, sjezdu na divokých řekách a určitě bychom narazili na mnoho dalšího. Nikoho tak nepřekvapí, že Češi vynikají i v tlumočení. Z češtiny i do češtiny a všech možných jazyků.

 

Seznam je dlouhý

O čem je řeč?  Podívejte se na naše reference a vše bude jasné. Češi jsou národem kutilů, vědců, sportovců i podnikatelů, což nám umožňuje široké oborové zacílení. A díky skvělým překladům máme stálé zákazníky. Český jazyk má svá úskalí, stejně jako jiné jazyky, ale díky mnoha profesionálům, se kterými spolupracujeme, jsme vždy plnohodnotným partnerem.

 

Od Krtečka k Robotovi

Jak již bylo zmíněno, Češi jsou specifickým národem, kterému málokdo rozumí. Umí si dělat legraci sami ze sebe a jejich sarkasmus nezná mezí. Ať již v lidové tvořivosti, v hospodě nebo i ve slavných českých filmech. Naši polští sousedé, když něčemu nerozumí, tak řeknou, že je to pro ně jako český film (obdoba naší španělské vesnice). Na druhou stranu celý svět miluje dobrodružství malého Krtečka. A nejen to, Češi dali světu mnohem více. Připomeňme si kontaktní čočky, lodní šroub, trhavinu semtex nebo krevní skupiny. A samozřejmě i slovo „robot“ (pochází ze slova robota, tedy práce) od významného českého autora Karla Čapka.

 

Rychlé kontakty

Rychlé kontakty pro vaše dotazy a objednávky:

Poslední aktuality

 • Nabízíme výhodné ceny na překlady do angličtiny, němčiny, češtiny, ruštiny, ukrajinštiny a polštiny. Vše ve vysoké kvalitě a v expresních termínech.

 • Ihned přijmeme externí překladatele dánského jazyka.

 • Nově nabízíme soudní překlady ukrajinštiny a ruštiny. Do našich služeb jsme nově přidali soudní překlady do těchto jazyků po úspěšné dohodě s novým a kvalifikovaným soudním překladatelem.

 • Máme prověřené kvalitní překladatelé s dlouholetou praxí ze všech oborů.

  Pro rychlou kalkulaci Vašeho překladu nás prosím kontaktujte.
   
  Cenovou kalkulaci provedeme obratem a je zcela zdarma.

  Pokud jste překladatel a hledáte práci, prosím čtěte dál.

  Hledáme překladatele pro dlohodobou spolupráci. Převážně přijmeme překladatele anglického a německého jazyka.