Překlady do dánštiny

Překlady do dánštinyPoskytujeme profesionální překlady do dánštiny za přijatelné ceny.
Naše agentura vyniká v rychlosti - krátké překlady do dánštiny vyhotovujeme do druhého dne a obsáhlejší texty zvládneme hravě za pár dní.

Nabízíme trvale nízké ceny na všechny naše služby.

Dále nabízíme překlady do dánštiny rodilým mluvčím. Překládáme obecné, odborné a technické dokumenty bez jakýchkoli příplatků. Překlady do dánštiny dodáváme online - elektronickou poštou (e-mail), ale i doporučeně poštou.

Chci objednat překlad dánštiny

Překlady do dánštiny - výhody

Dodáváme překlady do dánštiny od rodilých mluvčích. Hravě překládáme obecné, odborné i technické dokumenty, návody, manuály a další materiály.

Naše výhody:

 • trvale nejnižší ceny nejen na překlady do dánštiny
 • profesionální kvalita a zaručená odbornost
 • expresní termíny vyhotovení
 • a mnoho dalšího

Když vám „Jeg forstår ikke du“  čili “nerozumím“ nestačí, aneb tlumočení z dánštiny

V moderní civilizaci jsme si zvykli všechno změřit, zvážit či přepočítat. A v posledních letech se to týká dokonce i pocitů. Podle World Happiness Reportu patří Dánsko mezi nejšťastnější země na světě. A aby také ne. Místní lidé jsou spokojení se svým životem, mají vysokou životní úroveň, důvěřují své vládě, institucím i úřadům a mají velice nízkou nezaměstnanost. Dánsko je totiž zemí Malé mořské víly, která vetkala dánskému národu pohádkové kouzlo. A proto i tlumočení z dánského nebo do dánského jazyka má svoje krásy. Našli jsme si skvělé rodilé mluvčí, kteří svou profesionalitou jen podtrhují, co se o Dánech říká. Vynikají svou precizností, jednoduchostí a vysokou kvalitou. Naše překlady z dánštiny či do dánštiny jsou tak na velmi vysoké úrovni.  

Zákazníci si nás žádají

Léta praxe a zkušeností nám tvoří reference, pěkně jednu za druhou, stejně jako kostičky dánské stavebnice Lega staví zámek či hrad. A protože nám na každé kostičce pořádně záleží, máme velmi stabilní základnu stálých zákazníků. Vděčíme za to především kvalitě našich překladatelů, kteří jsou schopní obsáhnout i oborové překlady.

Věděli jste, že nejlepší restaurace světa se nalézá v Dánsku?

Kdo by to kdy řekl. Žádná Paříž ani lanýže, ani Provence ani žádná jiná země. Prostě a jednoduše v Dánsku, již po mnoho let, kuchyně, kterou vede šéfkuchař René Redzepi. Věnují pozornost detailu, experimentům, a především tradičním receptům, které v aktualizovaných a moderních verzích servírují zvědavým zákazníkům. Do Dánska se vyplatí jet soukromě či pracovně, na každém rohu vás příjemně překvapí úhlednost, upravenost, ale i barevnost domů na ulicích. Dánština, jako severogermánský jazyk, má mnoho společného s němčinou, ale běžně se s Dány domluvíte i anglicky. Avšak pokud se chcete uvelebit v pohodlí kvalitního tlumočníka, obraťte se na nás. V tlumočení i dánských překladech jsme stejně dobří jako šéfkuchař René ve své dánské kuchyni.

 

 

Rychlé kontakty

Rychlé kontakty pro vaše dotazy a objednávky:

Poslední aktuality

 • Nabízíme výhodné ceny na překlady do angličtiny, němčiny, češtiny, ruštiny, ukrajinštiny a polštiny. Vše ve vysoké kvalitě a v expresních termínech.

 • Ihned přijmeme externí překladatele dánského jazyka.

 • Nově nabízíme soudní překlady ukrajinštiny a ruštiny. Do našich služeb jsme nově přidali soudní překlady do těchto jazyků po úspěšné dohodě s novým a kvalifikovaným soudním překladatelem.

 • Máme prověřené kvalitní překladatelé s dlouholetou praxí ze všech oborů.

  Pro rychlou kalkulaci Vašeho překladu nás prosím kontaktujte.
   
  Cenovou kalkulaci provedeme obratem a je zcela zdarma.

  Pokud jste překladatel a hledáte práci, prosím čtěte dál.

  Hledáme překladatele pro dlohodobou spolupráci. Převážně přijmeme překladatele anglického a německého jazyka.