Překlady z/do ukrajinštiny

Překlady do ukrajinštinyNabízíme výhodné ceny na překlady do ukrajinštiny i jiné překladatelské i korektorské služby. Pro naše stále zákazníky a partnery nabízíme velmi výhodné ceny.

Mimo nízké ceny a kvality našich služeb dbáme na rychlost a vyhotovujeme překlady i korektury v expresních termínech.

Překlady do ukrajinštiny překládají naši rodilí mluvčí nebo zkušení jazykoví odborníci. K odbornému textu provádíme korektury zdarma pro zajištění maximální kvality a spokojenosti našich zákazníků.

Chci objednat překlad ukrajinštiny

Překlady do ukrajinštiny - naše výhody

Na překlady do ukrajinštiny, ale i na jiné naše překlady poskytujeme několik výhod:

 • překlady do ukrajinštiny za nejnižší ceny
 • kvalita zaručena rodilým mluvčím
 • výhodné slevy pro stálé zákazníky a partnery

Korektury ukrajinštiny

Náš tým obsahuje velice nadané překladatele a korektory, převážně rodilé mluvčí. Korektury ukrajinštiny a naše výhody:

 • dodání korektur v expresních termínech
 • dodáváme text perfektně opravený rodilým mluvčím z daného oboru
 • korektury ukrajinštiny ihned a za výhodné ceny

Ukrajinsky? S azbukou. Tlumočení? S námi

Azbuka nebude jedinou překážkou ke zvládnutí ukrajinského jazyka. A to nemluvíme o tom, že se nejedná o azbuku, kterou známe již z ruštiny. Jsou zde odlišnosti, stejně tak jako mezi Ruskem a Ukrajinou. Ke zvládnutí ukrajinštiny, tohoto krásného a zvukomalebného jazyka, je třeba znát odlišnosti ve výslovnosti jednotlivých znaků, přízvuků a také významů celých slov. Další věc je pak správné použití ukrajinského jazyka. Oficiálně se používá ve státních institucích v celé zemi, avšak v různých oblastech Ukrajiny jazyk podléhá různým vlivům.  V Zakarpatí se mísí s rusínštinou, ve východní částí se pak hovoří spíše rusky. Ukrajina je hned po Rusku druhou největší zemí Evropy, a tak abychom dodali vysokou kvalitu tlumočení, spolupracujeme s rodilými mluvčími a profesionály, kteří perfektně znají zákonitosti i rozdílnosti jazyka.

Jedeme na doporučení

Jako v každém byznyse i zde jsou reference naším nejdůležitějším nástrojem. Překlady i tlumočení z ukrajinštiny a do ukrajinštiny se věnujeme již hezkou řádku let a naši zákazníci jsou stále s námi.  Přesvědčte se na vlastní kůži, že jsme opravdoví profíci. Disponujeme širokou překladatelskou základnou a takřka žádný obor nám není cizí. Ať již s Ukrajinou obchodujete ve velkém nebo potřebujete přeložit jen pár dokumentů, víme si rady.

Země dvou moří

Jestli je na Ukrajině opravdu něco krásného, tak je to příroda a její rozloha. Pokud zvolíte hornatější část země, dostanete se do Karpat na jihozápadě země. Ideální pro dlouhé treky či přejezdy na kolech, kde hodiny nepotkáte živáčka a opravdu si odpočinete od městského ruchu. Vždy však můžete zavítat do malých vesniček a pochutnat si na výborných venkovských jídlech, od tradičního boršče až po typické varenyky plněné pokaždé na jiný způsob. Pokud se rozhodnete vyrazit k moři, musíte se rozhodnout k jakému. Nabízí se klasicky Černé moře, ale pak i moře Azovské, které je nejmělčí na světě. Jeho hloubka je maximálně 14 metrů a voda je tak velmi teplá. Ukrajina Vás vždy příjemně překvapí milým venkovským životem, Ukrajinci, kteří si s Vámi budou chtít popovídat a nekonečnými kilometry, které Vám postupně odhalí ledacos z této historicky i kulturně zajímavé země.

 

Rychlé kontakty

Rychlé kontakty pro vaše dotazy a objednávky:

Poslední aktuality

 • Nabízíme výhodné ceny na překlady do angličtiny, němčiny, češtiny, ruštiny, ukrajinštiny a polštiny. Vše ve vysoké kvalitě a v expresních termínech.

 • Ihned přijmeme externí překladatele dánského jazyka.

 • Nově nabízíme soudní překlady ukrajinštiny a ruštiny. Do našich služeb jsme nově přidali soudní překlady do těchto jazyků po úspěšné dohodě s novým a kvalifikovaným soudním překladatelem.

 • Máme prověřené kvalitní překladatelé s dlouholetou praxí ze všech oborů.

  Pro rychlou kalkulaci Vašeho překladu nás prosím kontaktujte.
   
  Cenovou kalkulaci provedeme obratem a je zcela zdarma.

  Pokud jste překladatel a hledáte práci, prosím čtěte dál.

  Hledáme překladatele pro dlohodobou spolupráci. Převážně přijmeme překladatele anglického a německého jazyka.