Překlady do polštiny

Překlady do polštinyPřekladatelská agentura Překlady Ihned nabízí výhodné a expresní překlady do polštiny za bezkonkurenční ceny. Náš tým zkušených překladatelů zajistí kvalitu překladů.
Překlady do polštiny u nás zajišťují rodilí mluvčí.

K technickým a odborným překladům nabízíme korekturu polštiny v ceně pro zachování profesionální kvality.

Naše agentura se zaměřuje na rychlost. Dodáváme překlady do polštiny v expresních termínech a v profesionální kvalitě.

Chci objednat překlad polštiny

Výhodné překlady do polštiny

Nabízíme především tyto výhody na překlady do polštiny:

 • nízká cena
 • rychlost vyhotovení
 • profesionální kvalita

Tlumočení polštiny

Mimo překlady do polštiny jsme také schopni zajistit tlumočení polštiny. Poskytujeme tlumočení u nás, v Polsku i v zahraničí (nejen v EU).

Proč tlumočení polštiny od nás?
 • tlumočení od zkušených tlumočníků
 • expresní tlumočení a tlumočnické služby polštiny
 • tlumočení polštiny za výhodné ceny

Polsky rozumíte, ale domluvíte se?

Polština je jazykem 44 milionů rodilých mluvčích, a to nezmiňujeme příbuzné slovanské jazyky, které prostě rozumí. I když polština vypadá ze začátku jako složitý jazyk plný spřežek, opak je pravdou. Zaposloucháte-li se do polského jazyka, zjistíte, že vlastně ledacos rozumíte. Ale od pouhého porozumění k domluvení se, zbývá ještě dlouhá míle. Proto tlumočení z polštiny a do polštiny nemá smysl podceňovat, a to nemluvíme o celé řadě lokálních specifik, na které jsme opravdu odborníci. Polsky zkrátka nemluví kde kdo. Ať již potřebujete domluvit obchodní podmínky, zkontrolovat pracovní smlouvu nebo přímo tlumočit prezentaci či obchodní schůzku, je lepší se obrátit na profesionály. Díky přímým vazbám na Polsko spolupracujeme s celou řadou rodilých mluvčích, kteří se v Polsku opravdu vyznají a vy tak nezůstanete na holičkách.  

Polsko je náš rajón

Naše reference získané díky překladům z polštiny a do polštiny hovoří za vše. V Polsku se zkrátka vyznáme, rozumíme lidem, národu i kultuře, a tak jsme si vybudovali pozici vysoce kvalitního partnera pro celou řadu našich zákazníků. Polské překlady jsou naší doménou již po mnoho let a troufáme si tvrdit, že námi poskytovaná úroveň vždy uspokojí vysoké požadavky našich zákazníků.

Do Polska? No jejda…

Polsko je  obrovský kus země, a i když zrovna není zemí pro horolezce, jednoznačně má co nabídnout. Ať již vyrazíte do Varšavy na výlet či obchodní schůzku, určitě Vás překvapí uspořádané město a obnovené centrum, které stojí za to vidět. Procestovat Polsko a nezavítat do Krakova by byla obrovská škoda.  Město zapsané do kulturního dědictví UNESCO se vyplatí navštívit minimálně na víkend.  Na severu země pak proslavená města Gdyně, Gdaňsk a Sopoty nabídnou zase úplně jinou přímořskou atmosféru. Každé z měst je jiné, přesto však mají hodně společného. A pokud se rozhodnete v Polsku trochu odpočinout v přírodě, doporučujeme vyjet na Mazury, systém dvou tisíců jezer, z nichž některá jsou propojená kanály, kterými se dá proplouvat. Ráj pro všechny milovníky vodních aktivit a relaxace. Kdo nebyl v Polsku, neví, o co přišel. A třeba se i domluvíte :)

Spolupracujeme s expertem na překlady do polštiny  a  Překlady polština - preklady-polstina-cestina.cz

 

 

Rychlé kontakty

Rychlé kontakty pro vaše dotazy a objednávky:

Poslední aktuality

 • Nabízíme výhodné ceny na překlady do angličtiny, němčiny, češtiny, ruštiny, ukrajinštiny a polštiny. Vše ve vysoké kvalitě a v expresních termínech.

 • Ihned přijmeme externí překladatele dánského jazyka.

 • Nově nabízíme soudní překlady ukrajinštiny a ruštiny. Do našich služeb jsme nově přidali soudní překlady do těchto jazyků po úspěšné dohodě s novým a kvalifikovaným soudním překladatelem.

 • Máme prověřené kvalitní překladatelé s dlouholetou praxí ze všech oborů.

  Pro rychlou kalkulaci Vašeho překladu nás prosím kontaktujte.
   
  Cenovou kalkulaci provedeme obratem a je zcela zdarma.

  Pokud jste překladatel a hledáte práci, prosím čtěte dál.

  Hledáme překladatele pro dlohodobou spolupráci. Převážně přijmeme překladatele anglického a německého jazyka.