Překlady z/do běloruštiny

Překlady do běloruštinyPoskytujeme překlady do běloruštiny, na které máme nasazeny velice zkušené a kvalifikované překladatele s několikaletou praxí v oboru. Zaměřujeme se na nízkou cenu za poskytované služby našim zákazníkům a dbáme na kvalitu překladů. Mimo jiné zajišťujeme i korektury běloruštiny.

Zakázky našim překladatelům rozdělujeme podle oborů, se kterými jsou nejlépe obeznámeni, aby dodrželi řádnou terminologii, a tím zajistili kvalitu překladů.

Překlady do běloruštiny poskytujeme za výhodné ceny. Naše agentura patří mezi nejlevnější překladatelské agentury v České republice.

Chci objednat překlad běloruštiny

Překlady do běloruštiny - naše výhody

Několik důvodů, proč překlady do běloruštiny od nás:

 • předností naší překladatelské agentury je rychlost
 • překlady do běloruštiny v expresních termínech
 • nabízíme dlouhodobě nízké ceny

Korektury běloruštiny

Kromě překladů do běloruštiny zajišťujeme také korektury běloruštiny zahrnující veškeré náležité opravy textu od gramatických chyb po stylistické podání. Proč korektury běloruštiny od nás?

 • expresní vyhotovení našich služeb
 • příznivá cena
 • výhodné slevy pro stálé zákazníky
 • a mnoho dalšího

I běloruština je jazyk

Napříč útlaku, který běloruština během mnoha let zažila, je až s podivem, že se udržela do dnešních dní a je úředním jazykem Běloruska. Jeden ze dvou. Druhým je ruština, která je v Bělorusku velmi rozšířená, dá se říct, že dominuje. Většina Bělorusů vlastně bělorusky nemluví, nebo spíše nechce mluvit, a to z především z politicko-sociálních důvodů. Ale i když bolestný politický vývoj v Bělorusku hluboce ovlivnil postoje obyvatelstva k původnímu běloruskému jazyku, pořád je to jazyk, kterým mluví v Bělorusku minimálně 7,5 milionů lidí. Po vyhlášení nezávislosti Běloruska začal nabírat na prestiži a přes všechny útlaky má dodnes běloruština svou kulturní důležitost. A tak i tlumočení z běloruštiny a do běloruštiny může hodně pomoci, zvláště pak za spolupráce rodilých mluvčích, kteří znají zapeklitá lokální specifika, rozumí politicko-sociálnímu dění a umí správně reagovat. Bělorusko je totiž výrazně menší než Rusko, a tudíž se tam jen tak něco neztratí.

Vyznáme se i na složitých trzích

I když je běloruština relativně málo používaný jazyk, pořád si nachází své fanoušky. V Bělorusku probíhají silné aktivity za udržení a aktivní používání běloruského jazyka.  A tak i v překladech z běloruštiny a do běloruštiny máme své zákazníky. Především díky znalostem lokálních specifik a naší pružnosti máme kvalitní reference. Naši spolupracující překladatelé jsou rodilí mluvčí, a tak jsme schopni i v překladech z běloruštiny a do běloruštiny nabídnout ojedinělou kvalitu.

Země Zubra

I v Bělorusku je ledacos k vidění. Přestože Bělorusko nemá moře ani hory, je bohatě zalesněno a nabídne velké množství jezer. Příjemné krajiny, husté lesy nebo malebné vesničky, kde se doslova zastavil čas lákají k odpočinku od měst. Bohužel Bělorusko však samo o sobě zájem o rozvoj turistického ruchu neprojevuje, a tak do Běloruska vyráží buď odvážní obchodníci anebo úplní dobrodruhové. Pokud jste již prošli stalinistickým monumentálním Minskem, což je zároveň hlavní město země, pak už musíte opravdu hledat, kam vyrazit. Zde vás totiž proudy turistů nikam nedovedou. Možná i proto je Bělorusko jednou z posledních zemí, kde přežil starodávný bizon, dnešní zubr. A potkat jej ve volné přírodě může být opravdu zážitek.

 

Rychlé kontakty

Rychlé kontakty pro vaše dotazy a objednávky:

Poslední aktuality

 • Nabízíme výhodné ceny na překlady do angličtiny, němčiny, češtiny, ruštiny, ukrajinštiny a polštiny. Vše ve vysoké kvalitě a v expresních termínech.

 • Ihned přijmeme externí překladatele dánského jazyka.

 • Nově nabízíme soudní překlady ukrajinštiny a ruštiny. Do našich služeb jsme nově přidali soudní překlady do těchto jazyků po úspěšné dohodě s novým a kvalifikovaným soudním překladatelem.

 • Máme prověřené kvalitní překladatelé s dlouholetou praxí ze všech oborů.

  Pro rychlou kalkulaci Vašeho překladu nás prosím kontaktujte.
   
  Cenovou kalkulaci provedeme obratem a je zcela zdarma.

  Pokud jste překladatel a hledáte práci, prosím čtěte dál.

  Hledáme překladatele pro dlohodobou spolupráci. Převážně přijmeme překladatele anglického a německého jazyka.