Překlady do slovenštiny

Překlady do slovenštinyPřeklady do slovenštiny nabízíme za nejnižší ceny. Slovenština je v rámci překladů a korektur u nás nejlevnějším jazykem. Poskytujeme dlouhodobě nejnižší ceny.

Překlady do slovenštiny vyhotovují rodilí mluvčí - Slováci žijící na Slovensku nebo u nás. Překlady i korektury slovenštiny tak vyhotovujeme v maximální kvalitě.

Dále naše agentura vyniká v rychlosti. Poskytujeme expresní služby. Krátké překlady jsme schopni přeložit a zákazníkovi doručit ten samý den, kdy jsme obdrželi objednávku.

Chci objednat překlad slovenštiny

Výhody na překlady do slovenštiny

Na překlady do slovenštiny nabízíme tyto hlavní výhody:

 • překlady do slovenštiny za nejnižší ceny
 • výhodné slevy pro stálé zákazníky a partnery
 • expresní termíny vyhotovení

Korektury slovenštiny

Naše hlavní výhody pro vás:

 • korektury slovenštiny výhradně rodilým mluvčím
 • kontrola gramatiky, stylistiky - výsledkem je perfektní text
 • nejnižší a výhodné ceny

Být „chudý“ je na Slovensku dobře. Potřebujete to přetlumočit?

Ne, že by vám někdo nepřál, ale „chudý“ znamená „hubený“ a to je pro stylové Slováky velmi důležité. Slováci prostě mají šmrnc, umí se skvěle obléknout a takzvaně „dobře vypadat“ je o dvě třídy výš, než si vlastně umíme představit. Podobnost s českým jazykem je pouze etymologická. Myslet si, že když si rozumíme, tak se také domluvíme, může být totiž velký omyl. Jsou to především kulturní odlišnosti, které mezi námi staví hráz i napříč společné historii. Slovensko je sice malá země, ale Slováci mají velká srdce, velká přání a velká očekávání. Mají také Velké Tatry – věděli jste, že Gerlachovský štít je nejvyšší horou celého Karpatského oblouku? A tak i tlumočení ze slovenského a do slovenského jazyka prostě musí být na výši. I zdánlivě jednoduchá věc vyžaduje preciznost a dokonalou znalost kulturních odlišností. Naši zkušení překladatelé jsou rodilí mluvčí a za léta praxe již znají jemné odlišnosti, se kterými je třeba opatrně nakládat.

S námi se to lépe táhne

I překlady ze slovenštiny a do slovenštiny jsou často žádané a máme své stálé zákazníky. Naše reference mluví za vše. S našimi překladateli, kteří mají široké oborové zacílení se tak budete cítit jako v ráji. Ať již potřebujete obchodní tlumočení nebo standardní překlady, umíme se do toho opřít s velkým slovenským stylem.

Slovenský ráj to na pohled

A to doslova. Od obchodních povinností stojí za to zavítat do nádherných slovenských hor, a vybírá se jen velmi těžko. Slovensko je jednoznačně země, kam se jezdí za turistikou a jen těžko se dají vyčerpat všechny možnosti. Musíte se rozhodnout, jestli do Malých Karpat, Velké Fatry, Nízkých Tater, Muránské planiny či do Polonin. Nebo do Slovenského ráje, kde budete skutečně jako v ráji, ale přírody, zajímavostí a turistiky. Pokud milujete vodopády, rokliny a kaňony, zde si přijdete na své. Cesty jsou zabezpečeny různými žebříky, stupačkami nebo lany a rozmanitost na trase rozhodně nechybí. Přes den si dáte pěkně do těla, odpočinete si od pracovních záležitostí a pokud budete chtít trochu oddechu, můžete po cestě posbírat borůvky. Ostatně, víte, že nejkrásnější slovenské slovo je „čučoriedka“?

Rychlé kontakty

Rychlé kontakty pro vaše dotazy a objednávky:

Poslední aktuality

 • Nabízíme výhodné ceny na překlady do angličtiny, němčiny, češtiny, ruštiny, ukrajinštiny a polštiny. Vše ve vysoké kvalitě a v expresních termínech.

 • Ihned přijmeme externí překladatele dánského jazyka.

 • Nově nabízíme soudní překlady ukrajinštiny a ruštiny. Do našich služeb jsme nově přidali soudní překlady do těchto jazyků po úspěšné dohodě s novým a kvalifikovaným soudním překladatelem.

 • Máme prověřené kvalitní překladatelé s dlouholetou praxí ze všech oborů.

  Pro rychlou kalkulaci Vašeho překladu nás prosím kontaktujte.
   
  Cenovou kalkulaci provedeme obratem a je zcela zdarma.

  Pokud jste překladatel a hledáte práci, prosím čtěte dál.

  Hledáme překladatele pro dlohodobou spolupráci. Převážně přijmeme překladatele anglického a německého jazyka.