Překlady do angličtiny

Překlady do angličtinyPoskytujeme profesionální překladatelské služby. Nabízíme překlady do angličtiny i z angličtiny v kombinaci s několika různými jazyky. Nabízíme obecné, odborné nebo soudní překlady do angličtiny za nejnižší ceny na trhu.

Obecné překlady a korektury do 3 normostran provádíme do druhého dne. Jsme schopni zpracovat i obsáhlé zakázky, jako např. překlady knih, webových stránek, dotazníků, manuálů aj. Obsáhlé texty s větším počtem stran jsme schopni přeložit za velmi nízkou a výhodnou slevovou cenu.

Pro překlady do angličtiny spolupracujeme s těmi nejlepšími a nejzkušenějšími překladateli s mnohaletou praxí.

Chci objednat překlad angličtiny

Proč překlady do angličtiny od nás?

Překlady do angličtiny jsou u nás nejpoptávanější službou, proto máme na překlady do angličtiny nasazeny ty nejlepší a nejzkušenější překladatele.

Dále nabízíme:

 • překlady do angličtiny za nejvýhodnější ceny
 • krátké překlady do angličtiny vyhotovujeme v expresních termínech
 • odborné i technické překlady jsou u nás bez příplatků

Korektury angličtiny

Mimo překlady do angličtiny nabízíme také korektury angličtiny:

 • korektury angličtiny výhradně rodilým mluvčím
 • korektury dodáváme v expresních termínech
 • korektury angličtiny za nejnižší ceny na trhu

 

Spolupracujeme s Překlady s.r.o.

Tlumočení

 Budu tam cobydup“… nebo Kolik třešní tolik višní  - Všichni známe filmové hlášky spojené s tlumočením do angličtiny a vždy se jim rádi zasmějeme. Ruku však na srdce, kdo z nás by chtěl něco takového do angličtiny opravdu překládat? Kolikrát vlastně nejde o to „co“ je potřeba vyjádřit, ale „jak“ je to potřeba vyjádřit. Tlumočník musí porozumět nejen překládanému slovu, ale celému kontextu u tlumočeného člověka.

Důvodem často bývá specifická myšlenka nebo emoce, která je v češtině nebo angličtině snadno vyřčena, ale do druhého jazyka je těžké ji transformovat. Ne všechny jazyky vyjadřují emoce stejným způsobem, a ne všechno je ve všech jazycích vtipné a to mnohdy i z kulturního pohledu země, kam směřujeme naše tlumočení.

S kým jiným, když ne s námi?

U našich klientů jsme opravdu oblíbení. Stačí se podívat do našich referencí a na první pohled je zřejmé, že jsme kvalitním partnerem. Za léta spolupráce máme vybudovanou důvěru, které si opravdu velmi považujeme. Vyznáme se v oborech a umíme se rychle zorientovat. Není nic, co by nás z překladatelských výzev zaskočilo a tím jsme si vybudovali povědomí profesionálního dodavatele na poli tlumočení a překladů.

Angličtina nás baví

A proč? Protože je prostě cool. V angličtině vyjadřujeme prakticky všechno. Je jazykem nejlepších popových a rockových skladeb moderní doby, je jednotícím jazykem všech korporátních a zahraničních firem, je pojítkem mezi lidmi, kteří by k sobě jinak cestu špatně hledali. Těžko si představit jednu z nejkrásnějších skladeb „Wonderful world“ nazpívanou třeba v němčině nebo ruštině. I se základy angličtiny prostě můžete vyrazit do světa, což není případ žádného jiného jazyka. A práci v zahraniční firmě neseženete, pokud nehovoříte alespoň nějakou takzvanou „czenglish“ nebo jak někteří říkají „španglish“ čili špatná angličtina.

A co my s tím? My se angličtině prostě věnujeme a naše překladatelské a tlumočnické služby během let vybrušujeme jako diamant. A nadto všechno nás to ještě baví.

 

 

 

Rychlé kontakty

Rychlé kontakty pro vaše dotazy a objednávky:

Poslední aktuality

 • Nabízíme výhodné ceny na překlady do angličtiny, němčiny, češtiny, ruštiny, ukrajinštiny a polštiny. Vše ve vysoké kvalitě a v expresních termínech.

 • Ihned přijmeme externí překladatele dánského jazyka.

 • Nově nabízíme soudní překlady ukrajinštiny a ruštiny. Do našich služeb jsme nově přidali soudní překlady do těchto jazyků po úspěšné dohodě s novým a kvalifikovaným soudním překladatelem.

 • Máme prověřené kvalitní překladatelé s dlouholetou praxí ze všech oborů.

  Pro rychlou kalkulaci Vašeho překladu nás prosím kontaktujte.
   
  Cenovou kalkulaci provedeme obratem a je zcela zdarma.

  Pokud jste překladatel a hledáte práci, prosím čtěte dál.

  Hledáme překladatele pro dlohodobou spolupráci. Převážně přijmeme překladatele anglického a německého jazyka.