Překlady do chorvatštiny

Překlady do chorvatštinyPřeklady Ihned - překladatelská agentura nabízející výhodné překladatelské služby, korektury a tlumočení. Nabízíme velmi výhodné překlady do chorvatštiny za bezkonkurenční ceny. Naše agentura je nejlevnější na českém trhu.

Především klademe důraz na rychlost. Nepříliš objemné překlady do chorvatštiny dodáváme do druhého dne do e-mailové schránky. Překlady do chorvatštiny dodáváme online nebo doporučeně poštou.

Na překlady do chorvatštiny máme nasazeny ty nejlepší a nejzkušenější překladatele s několikaletou praxí v oboru. Dále nabízíme překlady do chorvatštiny rodilým mluvčím.

Chci objednat překlad chorvatštiny

Překlady do chorvatštiny - obory

Nabízíme nejrůznější druhy překladů do chorvatského jazyka. Mezi ty nejčastější patří:

 • obecné překlady do chorvatštiny
 • odborné a technické překlady do chorvatštiny
 • soudní a právní texty

Nedorozumění v Chorvatsku? Stane se…

Když vyrazíte do Chorvatska, s největší pravděpodobností budete bydlet ve „stanu“ a snídat budete „kruh“.  Že se Vám to nezdá? Chorvatština je nám velmi blízká, ale zároveň má i své záludnosti, kterým je třeba rozumět. Chorvatský „stan“ je totiž náš „byt“ a „kruh“ je náš „chléb“. A takových podobností či odlišností je celá řada. Něco perfektně rozumíme, něco ne. Na dovolené se dá takto vystačit a vlastně to může být i zábava, ale pokud se chcete domluvit na profesionální úrovni, je lepší využít  tlumočení s profíky, kteří z chorvatštiny a do chorvatštiny zvládnou ledacos. Navíc spolupracujeme s  rodilými mluvčími, tak se obratně dokážeme vyhnout i malým nuancím, které mohou být velice zrádné.

Víme, jak na to

Chorvatsko má svůj styl, ne nadarmo se mu říká „malá Itálie“.   Mají to přes moře, co by kamenem dohodil a pojí je také kus společné historie. Je dobré se vyznat. Naši zákazníci to vědí a překlady z chorvatštiny nebo do chorvatštiny rozhodně nepodceňují a díky tomu máme bohaté reference.  

Od vstupu Chorvatska do Evropské unie se zjednodušil a zrychlil obchodní ruch s ostatními členskými zeměmi. Překlady nabraly na důležitosti a my jsme vypilovali mnoha-oborové tlumočení.

Z Chorvatska se nikomu nechce

Jen co skončí školní rok, všichni naskáčeme do aut a ujíždíme přes tisíc kilometrů do země zaslíbené, totiž do  Chorvatska. A tak už po několik let. Chorvatska se nemůžeme nabažit - ať už je to nádherným pobřežím, čistým mořem, možnostmi jachtění mezi romantickými a nezkomercionalizovanými ostrovy nebo výborným vínem a pomalým životním stylem, těžko říct. Možná vše dohromady a možná také proto, že vše zmíněné je právě to, co nám v naší zemi chybí. Večerní procházky po středověkých městečkách, kde na nás dýchne dávná historie, vůně moře a příjemná únava ze sluníčka a šnorchlování. Chorvatský jazyk je nám velmi blízký, a tak objednání piva či nějaké grilované specialitky „na žaru“ není problém. Problémem se pak stává návrat domů, mnoho hodin v autě, vize kanceláře a další dovolená v nedohlednu. A když pak v práci zavřeme oči, pořád slyšíme šplouchání moře a šum větru.

Chorvatsko je země s obrovskou přidanou hodnotou, a my naštěstí máme celou řadu spolupracujících rodilých mluvčích, a tak dotyk moře a slunce zažíváme při tlumočení po celý rok.

 

Rychlé kontakty

Rychlé kontakty pro vaše dotazy a objednávky:

Poslední aktuality

 • Nabízíme výhodné ceny na překlady do angličtiny, němčiny, češtiny, ruštiny, ukrajinštiny a polštiny. Vše ve vysoké kvalitě a v expresních termínech.

 • Ihned přijmeme externí překladatele dánského jazyka.

 • Nově nabízíme soudní překlady ukrajinštiny a ruštiny. Do našich služeb jsme nově přidali soudní překlady do těchto jazyků po úspěšné dohodě s novým a kvalifikovaným soudním překladatelem.

 • Máme prověřené kvalitní překladatelé s dlouholetou praxí ze všech oborů.

  Pro rychlou kalkulaci Vašeho překladu nás prosím kontaktujte.
   
  Cenovou kalkulaci provedeme obratem a je zcela zdarma.

  Pokud jste překladatel a hledáte práci, prosím čtěte dál.

  Hledáme překladatele pro dlohodobou spolupráci. Převážně přijmeme překladatele anglického a německého jazyka.