Překlady do makedonštiny

Překlady do makedonštinyPoskytujeme překlady do makedonštiny na profesionální úrovni. O překlady je postaráno našimi zkušenými a léty prověřenými překladateli. Zakázky, tedy překlady do makedonštiny, rozdělujeme našim překladatelům podle oborů. Odlišujeme obecné texty od technických atd.

Naše agentura nabízí velice nízké ceny na překlady do makedonštiny a výhodné slevy pro stálé zákazníky a studenty.

Klademe důraz na rychlost. Vaši objednávku zpracujeme obvykle do půl hodiny. Odpovídáme pružně a spolehlivě. Účtujeme férově nízké ceny.

Chci objednat překlad makedonštiny

Proč překlady do makedonštiny právě od nás?

Nabízíme několik výhod na rozdíl od ostatních překladatelských agentur. Klademe důraz především na tyto naše kvality:

 • rychlý termín vyhotovení
 • nízká cena nejen na překlady do makedonštiny
 • kvalita našich služeb
 • odborné i technické překlady do makedonštiny bez příplatků
 • a mnoho dalšího

Makedonština? Pssst….

Mluvíte bulharsky? Skvělé. Tak to se domluvíte i makedonsky. Nikde to ale neříkejte, hlavně ne Makedoncům a Bulharům. Bulhaři považují makedonštinu za svůj západní dialekt a podle mnoha řeckých či bulharských lingvistů je makedonština pouze nářečím již zmíněné bulharštiny. Řekové si navíc myslí, že jediná a pravá makedonština byl řecký dialekt, kterým mluvil Alexandr Veliký ve starověku. Avšak zbytek světa makedonštinu uznává jako svébytný jazyk, a řadí ji mezi samostatné jihoslovanské jazyky. A Makedonci jsou na svůj jazyk patřičně pyšní. Makedonština má svůj jazykový systém, ucelené učebnice i instituce, které jazyk vyučují. Z toho důvodu má své místo i na překladatelském poli a pro tlumočení z makedonštiny a do makedonštiny je lepší využít rodilých mluvčích, kteří vědí, jak správně s jazykem nakládat.

Vyznáme se

I když je makedonština relativně mladý jazyk, a Makedonie docela malá země máme co na práci. Největší obchodní spolupráce s Makedonií je především na poli automobilového průmyslu a dopravních služeb. A tak nám přibývají reference i v překladech z makedonštiny a do makedonštiny, a protože známe specifika dané země i trhu, získáváme další doporučení.

Stojí za to se zastavit

Makedonie je dnes prakticky tranzitní zemí. Málokoho zajímá zemička o 2 mil obyvatel s nizoučkým HDP a obrovskou nezaměstnaností. Na rýžování peněz to tam moc nevypadá, moře nemají a cokoliv v Makedonii zorganizovat je prakticky neřešitelný problém. Avšak když projíždíte po celkem slušné dálnici ze Srbska do Řecka, což se dá zvládnout v řádech pár hodin, nejde si nevšimnout fantastické přírody, kaňonů a klášterů. Alespoň to, na co se dá dohlédnout z vozu z dálnice, láká k návštěvě. Příroda a historie, to je asi makedonské největší bohatství. Pokud někdy vyšetříte čas, nespěchejte. Zastavte se, najděte si cíl. Ať již Ochridské jezero, Klášter sv. Nauma, Kostel sv. Jovan Kaneo či zvolíte lehkou turistiku v horách, kaňonech či podél jezer, rozhodně neprohloupíte. A kvůli makedonským vínům rozhodně stojí za to přenocovat. Sklípků s příjemným ubytováním najdete dost a pohostinnost místních lidí je velmi vřelá, jako všude na Balkáně. Nechte na sebe dýchnout ducha historie a života obyčejných lidí, než se zase vrátíte do světa spěchu a byznysu.

 

Rychlé kontakty

Rychlé kontakty pro vaše dotazy a objednávky:

Poslední aktuality

 • Nabízíme výhodné ceny na překlady do angličtiny, němčiny, češtiny, ruštiny, ukrajinštiny a polštiny. Vše ve vysoké kvalitě a v expresních termínech.

 • Ihned přijmeme externí překladatele dánského jazyka.

 • Nově nabízíme soudní překlady ukrajinštiny a ruštiny. Do našich služeb jsme nově přidali soudní překlady do těchto jazyků po úspěšné dohodě s novým a kvalifikovaným soudním překladatelem.

 • Máme prověřené kvalitní překladatelé s dlouholetou praxí ze všech oborů.

  Pro rychlou kalkulaci Vašeho překladu nás prosím kontaktujte.
   
  Cenovou kalkulaci provedeme obratem a je zcela zdarma.

  Pokud jste překladatel a hledáte práci, prosím čtěte dál.

  Hledáme překladatele pro dlohodobou spolupráci. Převážně přijmeme překladatele anglického a německého jazyka.