Překlady do japonštiny

Překlady do japonštinyNabízíme kvalitní a expresní překlady do japonštiny. Kvalitu zajišťují naši prověření překladatelé s mnohaletou praxí. Texty rozdělujeme podle nejrůznějších oborů a podle toho zadáváme zakázky příslušným překladatelům.

Nabízíme levné překlady do japonštiny. Dále poskytujeme výrazné slevy až 20 % pro studenty, obchodní partnery a stálé zákazníky.

Dbáme na rychlost vyhotovení nejen překladů do japonského jazyka. Provádíme expresní překlady do japonštiny. Krátké texty obdržíte přeložené již druhý den!

Chci objednat překlad japonštiny

Proč překlady do japonštiny od agentury?

Agentura, na rozdíl od jednotlivého překladatele, vám zajistí několik výhod:

 • spolehlivost a kvalitu služeb
 • výhodnější ceny a výraznější slevy na obsáhlejší překlady do japonštiny
 • expresní dodání překladů a jiných služeb

Kimono sem, kimono tam

Systém japonského písma patří asi k nejsložitějším na světě, a ten kdo se do studia japonštiny pustil, a vytrval, si určitě zaslouží úctu. A pak jsou tu ještě ti, co se do japonštiny pustili, vytrvali, a ještě navíc se pak domluvili. Respekt. V Japonsku je složité a jiné úplně všechno. Nejen písmo a mluva, ale i vyjadřování, mentalita, celá kultura a přístup úplně ke všemu. Proto tlumočení z japonštiny a do japonštiny je velice delikátní záležitostí. Takové jednání v japonštině není pouze kimono a popíjení saké. Japonci jsou přesní, předem velice dobře připravení a rozhodně neprojevují emoce. Jednání v japonštině má svůj řád a etiketu, velice důležitý je například respekt k postavení. Rozhodně se nespoléhejte na angličtinu, tou běžně Japonci moc nevládnou. Může za to prohraná válka s Amerikou a různá omezení poplatná až do dnešních dní. Uspět v Japonsku či se domluvit dobře s Japonci vyžaduje profesionální přístup a spolupráci s rodilými mluvčími.

Suzuki, Kawasaki, Toshiba

Japonsky mluví zhruba 130 milionů lidí na celém světě. Japonci dali světu nejznámější technologické a automobilové značky. Není proto s podivem, že obchodní kontakty s Japonskem jsou denním chlebem mnoha podnikatelů. Máme s tím své zkušenosti, a tak získané reference od jednotlivých zákazníků hovoří za vše. Překlady z japonštiny a do japonštiny mají v našem repertoáru své místo již několik let, orientujeme se v japonské kultuře a zajistíme mnoha-oborové překlady.

Ano neznamená ano

V Japonsku se málokdy setkáte s odpovědí „ne“.  Je neslušné to říkat a je dobré se vyhnout otázkám, na které by Japonec musel odpovědět „ne“. Proto však může dojít k překvapení, že vyřčené „ano“, nemusí znamenat souhlas. Bere se to spíše jako že druhá strana pochopila, co sdělujete a že vám rozumí.  

Ať již se vydáte do Japonska na soukromou či pracovní cestu, počítejte s tím, že všechno bude jinak. Japonsko nikdy nebylo evropskou kolonií (jako například Indie nebo Austrálie) a tak se z evropské nebo chcete-li západní kultury do Japonska zhola nic nepřeneslo. To, co nám v našich krajinách připadá úplně normální, může být v Japonsku absolutní prohřešek – například smrkání do kapesníku na veřejnosti. A naopak – například hlasité posmrkávání je v Japonsku zcela v pořádku, ale u nás je člověk považován za křupana. To jen pár příkladů, zkrátka na cestu do Japonska, případně na jednání s Japonci je dobré být připraven. A kvalitní překladatel vám může hodně pomoci.

Rychlé kontakty

Rychlé kontakty pro vaše dotazy a objednávky:

Poslední aktuality

 • Nabízíme výhodné ceny na překlady do angličtiny, němčiny, češtiny, ruštiny, ukrajinštiny a polštiny. Vše ve vysoké kvalitě a v expresních termínech.

 • Ihned přijmeme externí překladatele dánského jazyka.

 • Nově nabízíme soudní překlady ukrajinštiny a ruštiny. Do našich služeb jsme nově přidali soudní překlady do těchto jazyků po úspěšné dohodě s novým a kvalifikovaným soudním překladatelem.

 • Máme prověřené kvalitní překladatelé s dlouholetou praxí ze všech oborů.

  Pro rychlou kalkulaci Vašeho překladu nás prosím kontaktujte.
   
  Cenovou kalkulaci provedeme obratem a je zcela zdarma.

  Pokud jste překladatel a hledáte práci, prosím čtěte dál.

  Hledáme překladatele pro dlohodobou spolupráci. Převážně přijmeme překladatele anglického a německého jazyka.