Překlady do ruštiny

Překlady do ruštinyNabízíme překlady do ruštiny a překlady z ruštiny v kombinaci s několika různými jazyky. Nabízíme obecné, odborné, technické nebo soudní překlady do ruštiny za jednu z nejnižších cen na trhu.

Naše agentura vyniká rychlostí. Krátké překlady do ruštiny vám pošleme do druhého dne. Ani na delší překlady nebudete dlouho čekat. Překlady do ruštiny vám doručíme online, na přenositelných médiích nebo pošleme poštou.

Více se dočtete na straně překladatelství nebo si můžete překlad do ruštiny objednat vyplněním jednoduchého formuláře. Vzápětí vám pošleme nabídku i kalkulaci ceny.

Chci objednat překlad ruštiny

Překlady do ruštiny – obory

Po obdržení překladu do ruštiny a jiných jazyků provedeme náležitou analýzu textu a vyhodnocujeme, z jakého oboru je poskytnutý dokument – viz obory překladatelství. Našim překladatelům poté zadáváme text z toho oboru, se kterým jsou velice dobře obeznámeni a jehož terminologii ovládají. Výsledkem je perfektně přeložený text ve velmi vysoké kvalitě.

Překlady do ruštiny dělíme na tyto základní skupiny:

 • překlady obecných textů 
 • odborné a technické dokumenty
 • obchodní dokumenty
 • soudní a právní texty

Korektury ruštiny

Mimo překlady do ruštiny nabízíme také korektury ruštiny.

 • korektury ruštiny jsou svěřeny pouze rodilému mluvčímu
 • expresní korektury ruštiny
 • nejnižší ceny

Překlady a tlumočení - Překlady s.r.o.

Tlumočení do ruštiny? Da, da…

Všichni víme, že ruština slaví svůj triumf. Někomu se to líbí, někomu ne, ale je neoddiskutovatelným faktem, že je neustále více a více potřeba. Díky pohnuté historii zažila svůj propad a rusky hovořící občan na ulici byl okamžitě setnut pohledem kolemjdoucích. Nicméně historie se neptá a na hrdinství není čas. A tak se ruština postupně vyklubala na povrch mezi požadované jazyky a čilý obchodní ruch s Ruskem  a rusky hovořícími zeměmi náš zápal pro tlumočení jenom podnítil.

Tlumočení z ruského nebo do ruského jazyka je tak pro nás dnes již běžnou záležitostí. A nejsme rozhodně žádná „vořezávátka“. Na ruštinu máme svoje profíky, a to především z řad rodilých mluvčích. To posouvá úroveň našeho tlumočení a kvalitu dodávané služby.

Základem je být doporučen

A pak jde všechno samo. No tak to úplně není, ale je to hodně důležité. Protože jsme nikdy nic nepodcenili, dostáváme neustále nejvyšší hodnocení od našich klientů. A ti nás pak doporučí dále. Naše reference mluví za vše. S bravurností ruského kozáčka se pouštíme do všech oborů. Vzhledem k velké tlumočnické základně rodilých mluvčích a profesionálních překladatelů si to zkrátka můžeme dovolit.

Je libo ruský boršč?

Nebo nějakou jinou ruskou dobrotu? Že vám to nezní? Tak to se pletete. Věděli jste, že tradiční ruská kuchyně vychází z francouzské kuchyně 18. až 19. století? A víte, že takový kaviár, který si v našich končinách málokdo může dovolit snídat každý den, je v Rusku vlastně úplně běžná záležitost? A tak bychom mohli pokračovat dále.

Ruská kuchyně se vyvíjela stovky let a odráží ruskou kulturu, náboženské zvyky a drsné podnebí. Má však neuvěřitelnou rozmanitost jako Rusko samotné. V Rusku je velmi obtížné takzvaně „splynout s davem“. Nástrah na každém rohu je více než dost. Je potřeba znát, kde se stravovat, co si, v jakou denní hodinu objednat, co se jí na venkově a co se jí ve městech. A pokud potřebujete s někým obchodně vyjednávat, je lepší využít naše tlumočníky. Rusové dokáží být nevyzpytatelní stejně jako Rusko samotné.

 

 

 

Rychlé kontakty

Rychlé kontakty pro vaše dotazy a objednávky:

Poslední aktuality

 • Nabízíme výhodné ceny na překlady do angličtiny, němčiny, češtiny, ruštiny, ukrajinštiny a polštiny. Vše ve vysoké kvalitě a v expresních termínech.

 • Ihned přijmeme externí překladatele dánského jazyka.

 • Nově nabízíme soudní překlady ukrajinštiny a ruštiny. Do našich služeb jsme nově přidali soudní překlady do těchto jazyků po úspěšné dohodě s novým a kvalifikovaným soudním překladatelem.

 • Máme prověřené kvalitní překladatelé s dlouholetou praxí ze všech oborů.

  Pro rychlou kalkulaci Vašeho překladu nás prosím kontaktujte.
   
  Cenovou kalkulaci provedeme obratem a je zcela zdarma.

  Pokud jste překladatel a hledáte práci, prosím čtěte dál.

  Hledáme překladatele pro dlohodobou spolupráci. Převážně přijmeme překladatele anglického a německého jazyka.